Pouzdro na lékárnu Helikon-Tex Automotive Med Kit - šedé

Pouzdro na lékárnu Helikon-Tex Automotive Med Kit - šedé
  • Značka: Helikon
  • Kód zboží: MO-M07-CD-35

  • Toto zboží je vyprodané a nemáme ho již skladem. S největší pravděpodobností ho již nelze u výrobce objednat. Pro ověření aktuální dostupnosti nás můžete kontaktovat na email info@netnakup.cz. Telefonicky není možné dostupnost zjistit.

    Můžeme vás informovat, jakmile bude produkt opět dostupný. Stačí níže napsat váš email.

Pouzdro Automotive Med Kit od polské značky Helikon bylo navržené jako hlavní automobilová lékárnička. Kompaktní a plochý tvar umožňuje, aby se vešlo pod sedadla, do bočních dveří nebo kapes sedadel, zatímco nedostatek ostrých hran zabraňuje zachycení.

Přední část má velký panel s poutkem na suchý zip pro individuální značení, s reflexním panelem pro rychlou identifikaci. Rukojeti jsou také s reflexní páskou, pro usnadnění jejich nalezení při minimálním osvětlení. Díky odnímatelnému ramennímu popruhu lze toto pouzdro nosit i jako tašku přes rameno.

Vnitřek pouzdra je umožňuje přizpůsobené oddělení pro uložení zdravotnického materiálu. K dispozici jsou 2 ploché vnitřní kapsy uzavíratelné na zip, vyrobené ze síťoviny, které umožňují rychlou identifikaci obsahu bez jeho otevírání. Elastické smyčky slouží k uchycení zdravotnického materiálu. V případě, že se taška používá jako sada na střelnici, jsou tyto smyčky ideální pro držení jednotlivých předem balených polních obvazů. Poutka jsou vyrobena z elastického lanka a umožňují individuální nastavení v závislosti na typu pomůcek, které poutko drží. Kromě toho taška obsahuje odnímatelný, vyztužený panel pokrytý na obou stranách suchým zipem se smyčkou pro připevnění vložek s háčkem a suchým zipem (kompatibilní s Versatile Insert System), které jsou součástí sady.

Celé pouzdro je vyrobené z prvotřídních materiálů, jako je Cordura 500D, YKK zipy a nylonové pásky.

Součástí není žádné lékařské vybavení.

Parametry
Rozměry (cm)24 x 21 x 8
Objem (l)4
Výška (cm)24
Šířka (cm)21
Hloubka (cm)8
Hmotnost (kg)0,561
Materiál100% polyamid (nylon)

Pouzdro na lékárnu Helikon-Tex Automotive Med Kit - adaptive greenPouzdro na lékárnu Helikon-Tex Automotive Med Kit - černéPouzdro na lékárnu Helikon-Tex Automotive Med Kit - coyotePouzdro na lékárnu Helikon-Tex Automotive Med Kit - olivové

Níže naleznete seznam všech dokumentů, které vám mohou pomoci při rozhodování o koupi.

Nový dotaz

Barvy

šedá

Kategorie