Batoh Fostex Contractor - olivový

Batoh Fostex Contractor - olivový
  • Značka: FOSTEX Garments
  • Kód zboží: 351703-green
  • Dostupnost: 6 - 10 dnů od vytvoření objednávky
  • Cena:
    1 100 Kč
    (909,09 Kč bez DPH 21%)
    Při platbě předem budete mít poštovné zdarma, při platbě na dobírku jen za 35 Kč.K tomuto zboží získáte dárek dle výběru zdarma.

Poštovné zdarma! Doručení do Balíkovny zdarma při nákupu nad 500 Kč!

Dárek zdarma! K tomuto zboží si budete moci v nákupním košíku vybrat dárek zdarma (seznam možných dárků - reflexní páska, rouška, balení náplastí...).

Malý flexibilní batoh balancující na pomezí vojenského a civilního vzhledu s volitelným objemem. Pokud potřebujete nízkoprofilové městské zavazadlo na přenášení dokumentů nebo elektroniky, tento batoh nabízí v plochém stavu objem 3 litry a hlavní kapsa pojme tablet nebo notebook až do velikosti 8 x 12 palců. Nebo vyměňte notebook za hydratační vak, přihoďte pár energetických tyčinek a můžete vyrazit na běh nebo do lesa. Po rozepnutí kompresních zipů po obvodu obou kapes se objem batohu zvýší na 9 litrů, čímž získáte kompaktní útočný batoh vhodný i pro taktické aplikace na střelnici nebo na airsoft.

Změnou objemu však flexibilita batohu nekončí. Kromě samostatného nošení lze ramenní popruhy díky 25mm fastex sponám rozepnout a připojit k chest rigu typu D3CR nebo ekvivalentním. Nebo můžete popruhy zcela odepnout a batoh připojit systémem PALS/MOLLE k taktické vestě, nosiči plátů nebo většímu batohu.

Rozměry:

zavřený: 34 x 23 x 5 cm (objem: 3 l)

otevřený: 34 x 23 x 19 cm (objem: 9 l)

Parametry
Rozměry (cm)34 x 23 x 19
Objem (l)9
Hmotnost (kg)0.5
Materiál100% polyester
Batoh Fostex Contractor - černýBatoh Fostex Contractor - coyoteBatoh Fostex Contractor - ICC FG

Níže naleznete seznam všech dokumentů, které vám mohou pomoci při rozhodování o koupi.

Nový dotaz

Kategorie