Batoh Direct Action Dragon EGG MK II - olivový

Batoh Direct Action Dragon EGG MK II - olivový
  • Značka: Direct Action
  • Kód zboží: BP-DEGG-CD5-OGR-X

  • Toto zboží je vyprodané a nemáme ho již skladem. S největší pravděpodobností ho již nelze u výrobce objednat. Pro ověření aktuální dostupnosti nás můžete kontaktovat na email info@netnakup.cz. Telefonicky není možné dostupnost zjistit.

    Můžeme vás informovat, jakmile bude produkt opět dostupný. Stačí níže napsat váš email.

Kompaktní a přesto funkční 25 litrový batoh od firmy Direct Action. Rozšířený mezi příslušníky ozbrojených složek. Střední velikost mu umožňuje široké spektrum využití od skvělého společníka pro nejrůznější outdoorová dobrodružství, až pro parťáka do džungle města. Je mezistupněm mezi velkým batohem (Dricet Action Ghost) a malým každodenním batohem (Direct Action Dust). Materiály, ze kterých je vyroben jsou zárukou opravdu dlouhé životnosti.

Rozměry batohu ho řadí do třídy Everyday Carry – EDC. Batoh obsahuje 3 přihrádky na zip, o celkovém objemu 25 litrů úložného prostoru. V hlavní přihrádce je umístěno hydratační pouzdro a síťovina, dále je zde i vývod z centrální trubice pro připojení hydratačního zařízení.

V zadní kapse je polstrovaná přihrádka, do které lze umístit laptop, nebo tablet s rozměry do 15“. Přední kapsa batohu DIRECT ACTION Dragon EGG je vypolstrována a opatřena organizérem, takže se hodí na přenášení menších předmětů, psacích potřeb, GPS a dalších menších věcí.

Na batohu jsou z boků 2 postranní kapsy, které skvělé poslouží pro umístění plochých předmětů. Boční kapsy jsou opatřeny nastavitelným systémem, který umožňuje bezpečné uchycení lahve o různém průměru.

Podél celé přední strany batohu běží „Daisy chain“, na který je možno pomocí karabin připojit další vybavení. MOLLE Laser Cut dělá batoh nejen plně modulární, ale navíc dodává nízko profilový vzhled. Díky tvaru vejce má batoh menší výšku a šířku, než podobné batohy.

Závěsný systém je řešen pomocí pohodlných ramenních popruhů s vnitřní výztuží. Bederní popruh je odnímatelný. V batohu dále najdete mělkou polstrovanou kapsičku na uložení brýlí, mobilního telefonu nebo podobných drobností.

Odolnost DIRECT ACTION Dragon EGG MK II je zapříčiněna použitím materiálu Cordura 5000D jde o druh nylonu, který zaručuje voděodolnost a celkovou pevnost batohu.

CVS – Combat Vent System – je pokročilý systém cirkulace vzduchu. Díky němu nedochází k přehřívání a pocení. CVS Je tvořen pěnovými profily s různým tvarem. Ty dohromady umožňují to, že batoh nesedí přímo na zádech, ale vytváří dostatek prostoru, pro výměnu vzduchu. Eliminuje se tak pocení a uživatel má maximální pohodlí a komfort i při delším nošení.

Lasser Cut MOLLE - nízkoprofilová vazba díky použité technologii při výrobě v kombinaci s vejcovitým tvarem batohu, maximálně využívá prostor. Laser Cut navíc ještě zvyšuje voděodolnost. Specifické pro model DIRECT ACTION Dragon EGG MK II, jak z jeho názvu vyplývá, je jeho tvar. Ten je zvolen právě proto, aby opticky nepůsobil nabobtnalým dojmem, přesto disponuje úctyhodným úložným prostorem.

Úložné prostory jsou opatřeny zipy s technologií YKK. Jejich použití má jednoduchý záměr a to ten, aby opět zvyšovaly celkovou odolnost batohu a tím i jeho životnost. Tento typ zipů je pohodlné obsluhovat i v rukavicích.

Parametry
Objem (l)25
Rozměry (cm)47 x 27 x 18
Hmotnost (kg)1.59
Materiál100% polyamid (nylon)

Níže naleznete seznam všech dokumentů, které vám mohou pomoci při rozhodování o koupi.

Nový dotaz